Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32561J8154K000
B32561J8154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32561J8154K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32561J8154K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela B32561J8154K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 143082 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 350V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.346" W (11.00mm x 8.80mm)
Serija SilverCap™ B32561 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32561J8154K
B32561J8154K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.524" (13.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.15µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose