Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32561J8473K289
B32561J8473K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32561J8473K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32561J8473K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
3360 pcs
Product parameter
številka dela B32561J8473K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 183654 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 350V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.209" W (11.00mm x 5.30mm)
Serija SilverCap™ B32561 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer 2-DIP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.047µF