Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562H1106J000
B32562H1106J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562H1106J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562H1106J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 5% 100VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela B32562H1106J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 5% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39244 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.465" W (16.50mm x 11.80mm)
Serija SilverCap™ B32562 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32562H1106J
B32562H1106J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 10µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose