Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32776E8306J000
B32776E8306J000
B32776E8306J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32776E8306J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32776E8306J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 800VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela B32776E8306J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11616 pcs Podatkovni list B32774,76,78 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)