Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32776E9226K000
B32776E9226K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32776E9226K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32776E9226K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 900VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
440 pcs
Product parameter
številka dela B32776E9226K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 900VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13616 pcs Podatkovni list B32774,76,78 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 900V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Serija B32776 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32776E9226K delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) Lastnosti Long Life
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.6 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 22µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 22µF