Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32776G0146J000
B32776G0146J000
B32776G0146J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32776G0146J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32776G0146J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 14UF 5% 1.1KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
440 pcs
Product parameter
številka dela B32776G0146J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 14UF 5% 1.1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7746 pcs Podatkovni list B32774,76,78 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)