Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3270K100
B82422A3270K100
B82422A3270K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3270K100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3270K100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 27NH 600MA 140 MOHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3270K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 27NH 600MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 379612 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 23 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 27nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.85GHz natančen opis 27nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 140 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 600mA