Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3331K100
B82422A3331K100
B82422A3331K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3331K100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3331K100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3331K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 334731 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 22 @ 30MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1716-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 580MHz
natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -