Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3470J108
B82422A3470J108
B82422A3470J108
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3470J108 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3470J108
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3470J108 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 353036 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 26 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 47nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.35GHz natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 510mA