Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3560J108
B82422A3560J108
B82422A3560J108
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3560J108 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3560J108
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 56NH 500MA 200 MOHM
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3560J108 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 56NH 500MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 322679 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 26 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 56nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz natančen opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 200 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 500mA