Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3470K100
B82422A3470K100
B82422A3470K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3470K100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3470K100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3470K100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 393435 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 26 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 495-1717-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna 1.35GHz
natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 510mA Tok - nasičenost -