Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3391J100
B82422A3391J100
B82422A3391J100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3391J100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3391J100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 390NH 190MA 1.4 OHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3391J100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 390NH 190MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 328664 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 22 @ 30MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 390nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 540MHz natančen opis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 1.4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 190mA