Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3331J100
B82422A3331J100
B82422A3331J100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3331J100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3331J100
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3331J100 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 330NH 200MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 346738 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 22 @ 30MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 580MHz natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Trenutna ocena 200mA