Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82422A3390J108
B82422A3390J108
B82422A3390J108
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82422A3390J108 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82422A3390J108
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B82422A3390J108 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 39NH 530MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 292460 pcs Podatkovni list B82422Ax100 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene AEC-Q200
Q @ Frek 25 @ 50MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 39nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.45GHz natančen opis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 530mA