RKWD-12-12-BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKWD-12-12-BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RKWD-12-12-BK |
|---|---|
| Proizvajalec | Essentra Components |
| Opis | CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10 pcs | 30 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | RKWD-12-12-BK | Proizvajalec | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Opis | CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 43709 pcs | Podatkovni list | Fiber, Wire, Cable CatalogRKWD Series |
| Kategorija | Kabli, Žice - Upravljanje | Tip žice / kabla | Hook and Loop - Tie |
| Premer | 0.750" (19.05mm) | Natezno trdnost | - |
| Serija | RKWD | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | RKWD-12-12-BK-ND RPC4890 |
Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 7 Weeks | Dolžina - Približna | 12.00" |
| Dolžina - Dejanska | 1.000' (304.80mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Lastnosti | - | natančen opis | Hook and Loop - Tie Black 2.88" (73.15mm) 0.750" (19.05mm) 1.000' (304.80mm) |
| Barva | Black | Premer snopa | 2.88" (73.15mm) |