Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > RKWD-16-12-BK
RKWD-16-12-BK
RKWD-16-12-BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKWD-16-12-BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKWD-16-12-BK
Proizvajalec Essentra Components
Opis KWIK STRAP BLACK 1 X 12"
(v ameriških dolarjih)
10 pcs30 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RKWD-16-12-BK Proizvajalec Essentra Components
Opis KWIK STRAP BLACK 1 X 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45213 pcs Podatkovni list RKWD Series
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Hook and Loop - Tie
Premer 1.000" (25.40mm) Natezno trdnost -