Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > RKWD-12-18-BK
RKWD-12-18-BK
RKWD-12-18-BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKWD-12-18-BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKWD-12-18-BK
Proizvajalec Essentra Components
Opis CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK
(v ameriških dolarjih)
10 pcs30 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RKWD-12-18-BK Proizvajalec Essentra Components
Opis CINCH STRAP, HOOK & LOOP, BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 39032 pcs Podatkovni list Fiber, Wire, Cable CatalogRKWD Series
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Hook and Loop - Tie
Premer 0.750" (19.05mm) Natezno trdnost -
Serija RKWD Pakiranje Bulk
Druga imena RKWD-12-18-BK-ND
RPC1254
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA), Nylon
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Dolžina - Približna 18.00"
Dolžina - Dejanska 1.500' (457.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Hook and Loop - Tie Black 4.75" (120.65mm) 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm)
Barva Black Premer snopa 4.75" (120.65mm)