Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LXC120-1750SW
LXC120-1750SW
LXC120-1750SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LXC120-1750SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LXC120-1750SW
Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 41-68V 1.75A
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LXC120-1750SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 41-68V 1.75A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1393 pcs Podatkovni list LXC120 SeriesLED Brochure
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 2.3 lbs (1kg)
Napetost - izhod 41 ~ 68 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Serija LXC120 Ocene IP67
Moč (Watts) 120W delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 91% Zatemnitev -
natančen opis 1.75A 41 ~ 68 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.75A