Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LXC100-2450SW
LXC100-2450SW
LXC100-2450SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LXC100-2450SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LXC100-2450SW
Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 25-41V 2.45A
Product parameter
številka dela LXC100-2450SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 25-41V 2.45A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1495 pcs Podatkovni list LXC100 SeriesLED Brochure
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 2.3 lbs (1kg)
Napetost - izhod 25 ~ 41 V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Serija LXC100 Ocene IP67
Moč (Watts) 100W delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Učinkovitost 91% Zatemnitev -
natančen opis 2.45A 25 ~ 41 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 2.45A