Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LXC100-1050SW
LXC100-1050SW
LXC100-1050SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LXC100-1050SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LXC100-1050SW
Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 57-95V 1.05A
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela LXC100-1050SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 57-95V 1.05A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1421 pcs Podatkovni list LXC100 SeriesLED Brochure
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 2.3 lbs (1kg)
Napetost - izhod 57 ~ 95 V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Serija LXC100 Ocene IP67
Moč (Watts) 100W delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 91% Zatemnitev -
natančen opis 1.05A 57 ~ 95 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.05A