Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LXC100-4200SW
LXC100-4200SW
LXC100-4200SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LXC100-4200SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LXC100-4200SW
Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 4.2A
Product parameter
številka dela LXC100-4200SW Proizvajalec Excelsys Technologies Ltd.
Opis LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 4.2A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1877 pcs Podatkovni list LXC100 SeriesLED Brochure
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež 2.3 lbs (1kg)
Napetost - izhod 14 ~ 24 V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Serija LXC100 Ocene IP67
Moč (Watts) 100W delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Učinkovitost 90.5% Zatemnitev -
natančen opis 4.2A 14 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 4.2A