Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > EQ25-3F36
EQ25-3F36
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EQ25-3F36 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EQ25-3F36
Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES
(v ameriških dolarjih)
512 pcs
Product parameter
številka dela EQ25-3F36 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75242 pcs Podatkovni list
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer 18.00mm
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja EQ 25
Serija * Druga imena 432701864161
BM1EQ02500003U300P
Material 3F36 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 25.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 8.00mm Gap -