Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > EQ25/LP-3C95
EQ25/LP-3C95
EQ25/LP-3C95
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EQ25/LP-3C95 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EQ25/LP-3C95
Proizvajalec FERROXCUBE
Opis FERRITE CORE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EQ25/LP-3C95 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86007 pcs Podatkovni list Material GuideShape, Material ChartEQ25/LP Datasheet
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer 18.00mm
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja EQ 25
Serija - Druga imena 1779-1091
BH3EQ02500006U10PP
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material 3C95
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 25.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.60mm