Domov > Izdelki > Magnetizem - Transformator, Inductor komponente > feritnih jeder > EQ25/LP-3C96
EQ25/LP-3C96
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EQ25/LP-3C96 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EQ25/LP-3C96
Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES
(v ameriških dolarjih)
640 pcs
Product parameter
številka dela EQ25/LP-3C96 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis EQ CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92419 pcs Podatkovni list EQ25/LP, PLT25/18/2 Spec
Kategorija Magnetizem - Transformator, Inductor komponente Premer 18.00mm
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja EQ 25 x LP
Serija * Druga imena 432202071241
BG5EQ02500004U70PP
Material 3C96 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 25.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 5.60mm Gap -