Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FO7HHAAM20.0-BULK
FO7HHAAM20.0-BULK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FO7HHAAM20.0-BULK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FO7HHAAM20.0-BULK
Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela FO7HHAAM20.0-BULK Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14162 pcs Podatkovni list O7HH Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)