Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FO7HSCAE40.0-T1
FO7HSCAE40.0-T1
FO7HSCAE40.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FO7HSCAE40.0-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FO7HSCAE40.0-T1
Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 40.0000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela FO7HSCAE40.0-T1 Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 40.0000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 121550 pcs Podatkovni list O7HS Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)