Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FO7HSCAE10.0-T1
FO7HSCAE10.0-T1
FO7HSCAE10.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FO7HSCAE10.0-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FO7HSCAE10.0-T1
Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela FO7HSCAE10.0-T1 Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70122 pcs Podatkovni list O7HS Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Serija F4100 Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS Druga imena 631-1483-6
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 20mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA