Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Single Conductor kabli (Hook-Up Wire) > C2119A.21.02
C2119A.21.02
C2119A.21.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2119A.21.02 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2119A.21.02
Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG WHITE 1000'
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 578 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs
Product parameter
številka dela C2119A.21.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG WHITE 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 578 pcs Podatkovni list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorija Kabli, Žice Žični merilnik 18 AWG
Napetost 600V Serija 2119A