Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Single Conductor kabli (Hook-Up Wire) > C2119A.21.06
C2119A.21.06
C2119A.21.06
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2119A.21.06 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2119A.21.06
Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG GREEN 1000'
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 595 pcs
Product parameter
številka dela C2119A.21.06 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG GREEN 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 595 pcs Podatkovni list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorija Kabli, Žice Žični merilnik 18 AWG
Napetost 600V Serija 2119A