Domov > Izdelki > Kabli, Žice > Single Conductor kabli (Hook-Up Wire) > C2119A.24.04
C2119A.24.04
C2119A.24.04
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C2119A.24.04 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C2119A.24.04
Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG ORANGE 2500'
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 289 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela C2119A.24.04 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP SOLID 18AWG ORANGE 2500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 289 pcs Podatkovni list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorija Kabli, Žice Žični merilnik 18 AWG
Napetost 600V Serija 2119A
Ocene UL Style 1015, ASTM B-33 delovna temperatura -20°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 2500' (762.0m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Orange Jakna (izolacija) Debelina 0.032" (0.81mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.104" (2.64mm)
Lastnosti - natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire Solid Orange 600V 2500' (762.0m)