Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0239.150MXP
0239.150MXP
0239.150MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0239.150MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0239.150MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0239.150MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90775 pcs Podatkovni list XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 239