Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0239.200MXP
0239.200MXP
0239.200MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0239.200MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0239.200MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 0239.200MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 109682 pcs Podatkovni list XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 239
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 0239.200MXP-ND
0239200MXP
F4733
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.165
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 3.8725 Ohms
Trenutna ocena 200mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CE, CSA, KC, UL