Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0239.200MXEP
0239.200MXEP
0239.200MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0239.200MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0239.200MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0239.200MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60046 pcs Podatkovni list XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Serija 239
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm (Axial) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.165 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 3.8725 Ohms Trenutna ocena 200mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A