Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0318.100VXP
0318.100VXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0318.100VXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0318.100VXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 0318.100VXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15512 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 318
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena 318.100VXP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Taljenje I²t 0.00102
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 11.28 Ohms
Trenutna ocena 100mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CE, CSA, UL