Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0318.150H
0318.150H
0318.150H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0318.150H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0318.150H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4662 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0318.150H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4662 pcs Podatkovni list 312, 318 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 318