Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0318.150MXP
0318.150MXP
0318.150MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0318.150MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0318.150MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0318.150MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54871 pcs Podatkovni list 312, 318 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 318
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.0055 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 5.13 Ohms Trenutna ocena 150mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A