Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > RLD60P160XFF
RLD60P160XFF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLD60P160XFF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLD60P160XFF
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 1.6A RADIAL
Product parameter
številka dela RLD60P160XFF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 1.6A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5641 pcs Podatkovni list RLD60
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 60V
Tip Polymeric Čas do potovanja 11.4s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.642" Dia x 0.122" T (16.30mm x 3.10mm)
Serija POLY-FUSE®, RLD60 Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 220 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 90 mOhms Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.839" (21.30mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 3.2A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.6A