Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > RLD60P250XFF
RLD60P250XFF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RLD60P250XFF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RLD60P250XFF
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL
Product parameter
številka dela RLD60P250XFF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5217 pcs Podatkovni list RLD60
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 60V
Tip Polymeric Čas do potovanja 15.6s
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.839" Dia x 0.122" T (21.30mm x 3.10mm)
Serija POLY-FUSE®, RLD60 Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 130 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 50 mOhms Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.039" (26.40mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 5A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 2.5A