Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB33CAT3G
SZ1SMB33CAT3G
SZ1SMB33CAT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB33CAT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB33CAT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33V 53.3V SMB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB33CAT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 33V 53.3V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 143582 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMB10CAT3G-LF Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V Napetost - razčlenitev (min) 36.7V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena SZ1SMB33CAT3GOSCT
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Zmogljivost @ Pogostost 265pF @ 1MHz