Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB28CAT3G
SZ1SMB28CAT3G
SZ1SMB28CAT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB28CAT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB28CAT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SMB
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB28CAT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 236678 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMB10CAT3G-LF Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V Napetost - razčlenitev (min) 31.1V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena SZ1SMB28CAT3G-ND
SZ1SMB28CAT3GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2A
Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1