Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB18AT3G
SZ1SMB18AT3G
SZ1SMB18AT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB18AT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB18AT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 18V 29.2V SMB
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB18AT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 18V 29.2V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 234915 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMBxxAT3G-LF Series1, SZ1_SMB5.0AT3G Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V Napetost - razčlenitev (min) 20V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W