Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB22AT3G
SZ1SMB22AT3G
SZ1SMB22AT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB22AT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB22AT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 22V 35.5V SMB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB22AT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 22V 35.5V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 243241 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMBxxAT3G-LF Series1, SZ1_SMB5.0AT3G Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V Napetost - razčlenitev (min) 24.4V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W