Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB20CAT3G
SZ1SMB20CAT3G
SZ1SMB20CAT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB20CAT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB20CAT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 20V 32.4V SMB
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB20CAT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 20V 32.4V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 158533 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMB10CAT3G-LF Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V Napetost - razčlenitev (min) 22.2V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)