Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SZ1SMB24AT3G
SZ1SMB24AT3G
SZ1SMB24AT3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SZ1SMB24AT3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SZ1SMB24AT3G
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 24V 38.9V SMB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SZ1SMB24AT3G Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 24V 38.9V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 214233 pcs Podatkovni list 1, SZ1_SMBxxAT3G-LF Series1, SZ1_SMB5.0AT3G Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 24V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V Napetost - razčlenitev (min) 26.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena SZ1SMB24AT3GOSDKR delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A Zmogljivost @ Pogostost 675pF @ 1MHz