Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMF4L28A
TPSMF4L28A
TPSMF4L28A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMF4L28A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMF4L28A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMF4L28A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 371450 pcs Podatkovni list TPSMF4L Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V Napetost - razčlenitev (min) 31.1V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W