Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMF4L30A
TPSMF4L30A
TPSMF4L30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMF4L30A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMF4L30A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 30V 48.4V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMF4L30A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 30V 48.4V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 426374 pcs Podatkovni list TPSMF4L Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 30V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V Napetost - razčlenitev (min) 33.3V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W