Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMF4L48A
TPSMF4L48A
TPSMF4L48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMF4L48A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMF4L48A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMF4L48A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 405518 pcs Podatkovni list TPSMF4L Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 48V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V Napetost - razčlenitev (min) 53.3V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W