Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V271CA32
V271CA32
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V271CA32 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V271CA32
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 20KA DISC 32MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V271CA32 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 20KA DISC 32MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5341 pcs Podatkovni list CA Varistor Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 430V
Napetost Varistorja (Min) 387V Napetost Varistorja (Max) 473V
Serija CA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 32mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 369V
Največji AC volt 275V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 360J natančen opis 430V 20kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 32mm