Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V271CA60
V271CA60
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V271CA60 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V271CA60
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 50KA DISC 60MM
(v ameriških dolarjih)
60 pcs
Product parameter
številka dela V271CA60 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 50KA DISC 60MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2728 pcs Podatkovni list CA Varistor Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 430V
Napetost Varistorja (Min) 387V Napetost Varistorja (Max) 473V
Serija CA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 60mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 369V
Največji AC volt 275V Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 950J
natančen opis 430V 50kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm Tok - napetost 50kA
Zmogljivost @ Pogostost 9000pF @ 1MHz