Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V271CA40PS
V271CA40PS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V271CA40PS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V271CA40PS
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V271CA40PS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4131 pcs Podatkovni list CA Varistor Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 430V
Napetost Varistorja (Min) 389V Napetost Varistorja (Max) 473V
Serija CA Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 40mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 369V
Največji AC volt 275V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 400J natančen opis 430V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm